Zagrożenie epidemiologiczne – Koronawirus


Szanowni Mieszkańcy

W związku z rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, w trosce o wspólne bezpieczeństwo, Spółdzielnia zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o załatwianie możliwie jak największej ilości spraw telefonicznie lub mailowo oraz ograniczenie wizyt w Biurze Spółdzielni do niezbędnego minimum. Będąc w Biurze Spółdzielni, oczekując lub załatwiając sprawę, ze względu na własne bezpieczeństwo, należy zachować większy dystans od innych osób.

Dane kontaktowe (Sekretariat: tel. 12 632 10 14 , kom.: 603 559 558, email: poczta@smlobzow.pl)

W kasie Spółdzielni można dokonywać płatności bezgotówkowych, tj. kartami płatniczymi. Ze względów bezpieczeństwa zaleca się tę formę płatności.


Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, ul. Prądnicka 76, Kraków
Telefon: 12 254 95 55, Telefon alarmowy: 667 881 188 (czynny całą dobę)


Informacja firmy konserwacyjnej – Zakład Obsługi Nieruchomości EKO-SERWIS

W trosce o zminimalizowanie prawdopodobieństwa zarażenia i rozprzestrzeniania się Koronawirusa COVID-19, Zakład Obsługi Nieruchomości EKO-SERWIS informuje, że od dnia 12.03.2020 r. (czwartek) do odwołania wykonywał będzie prace objęte umową ze Spółdzielnią Mieszkaniową „Łobzów” w zakresie bezwzględnego utrzymania nieruchomości w dotychczasowym stanie technicznym, jednak realizację zgłoszeń uwzględniających kontakt z lokatorami zawęzi do niezbędnego minimum. Wyjątek stanowić będzie kontynuacja badań szczelności instalacji gazowych, których realizację obejmuje aktualny harmonogram. Do przeprowadzenia ww. czynności zostaną wytypowani pracownicy zabezpieczeni odpowiednimi środkami ochrony antybakteryjnej (m.in. rękawiczki lateksowe, maski ochronne, płyn do dezynfekcji).