Harmonogram odczytów i wymiany podzielników kosztów c.o. – VI-VII.2020 r.


Harmonogram odczytów i wymiany podzielników kosztów c.o. – VI÷VII.2020 r. (za sezon grzewczy 2019/2020)

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Łobzów” uprzejmie informuje, że zgodnie z harmonogramem, wykonywany będzie odczyt wskazań podzielników kosztów centralnego ogrzewania z wymianą obecnych podzielników na podzielniki ze zdalnym odczytem. Podzielniki będą montowane również w mieszkaniach, w których obecnie nie ma podzielników.

Wymiana podzielników jest konieczna ze względu na zakończenie okresu ich eksploatacji (13 lat). Kolejne odczyty zamontowanych podzielników odbywać się będą zdalnie, tj. bez konieczności udostępniania mieszkań. Montaż podzielników jest bezpłatny. Podzielniki dostarcza firma w ramach umowy o rozliczanie kosztów centralnego ogrzewania.

Odczyt wskazań obecnych podzielników kosztów c.o. będzie stanowił podstawę dla dokonania indywidualnego rozliczenia kosztów ogrzewania za sezon grzewczy 2019 / 2020. W przypadku nieobecności Państwa w podanym wyżej terminie zostanie wyznaczony drugi termin odczytu i wymiany. Trzeci termin odczytu trzeba będzie ustalić indywidualnie. Harmonogram odczytów i wymiany podzielników (I i II termin) dostępny jest na stronie internetowej Spółdzielni. Spółdzielnia zwraca się z prośbą o obecność. Należy również zapewnić dostęp do kaloryferów.

Odczyty i wymianę podzielników wykonywać będą pracownicy firmy Techem, posiadający identyfikatory wydane przez Spółdzielnię.

Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o., os. Dywizjonu 303 paw. 1, 31-871 Kraków
tel.: 12 649 69 03, fax: 12 649 45 98, e-mail: krakow@techem.pl