Zakończenie sezonu grzewczego 2025 / 2026

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Łobzów” uprzejmie informuje, że od dnia 26.05.2026 r. (wtorek)  wyłączone będzie centralne ogrzewanie w zasobach Spółdzielni.

Z poważaniem

Zarząd SM „Łobzów”