Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Łobzów” uprzejmie informuje, że od dnia 26.05.2026 r. (wtorek) wyłączone będzie centralne ogrzewanie w zasobach Spółdzielni.
Z poważaniem
Zarząd SM „Łobzów”
Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Łobzów” uprzejmie informuje, że od dnia 26.05.2026 r. (wtorek) wyłączone będzie centralne ogrzewanie w zasobach Spółdzielni.
Z poważaniem
Zarząd SM „Łobzów”